Veľký balkón, podzemná garáž, podlahové kúrenie

Top ponuka Predaj
Bratislava, Uzbecká
155 000 €

TOP REALITY BRATISLAVA ponúka na predaj ešte voňavý, čerstvo skolaudovaný byt v novostavbe v srdci Vrakune na Uzbeckej ul. - v polyfunkčnom komplexe Oppidum.

Polyfunkčný komplex je komplet skolaudovaný, vypredaný a aktuálne je v ponuke iba tento jediný 2-izb byt na predaj. Objekt je konštrukčne aj štandardom považovaný za nadštandardný v lokalite. Disponuje 3sklami v plastových oknách, elektrickým podlahovým kúrením v každom byte s reguláciou v každej miestnosti, všetky steny murované (nič sádrokartón)

Lokalita aj objekt ponúka kompletnú vybavenosť, ktorú máte doslova na vybehnutie v papučiach.

Byt samotný sa nachádza na 3 podlaží z 9 tich, orientovaný výhľadom na celé okolie oknami, aj priestrannou lodžiou z oboch izieb. Ešte nikdy nebol obývaný, je vyhotovený v štandarde (t.j. Laminátové podlahy, interiérové dvere, sanita vo wc aj v kúpelni). Stačí dorobiť kuchynskú linku podľa predstáv a vybaliť si kufre.

Na celkovej ploche 56 m2 sa rozprestierajú 2 izby, (spálňa + obývačka s kuchyňou), samostatná kúpeľňa, wc, a lodžia 4m2. K bytu ďalej prináleží parkovacie státie v suteréne a pivnica. K bytu za 148.000,- ďalej prináleží parkovacie státie v suteréne a pivnica.

Byt sa predáva ako balík vrátane pivnice a parkovacieho státia.

Cena spolu: 155.000,-

(žiadne ďalšie skryté poplatky! V cene kompletný servis vrátane poplatkov na katastri a u notára)


Údaje o nehnuteľnosti

Typ: Predaj
Rozloha: 56m2
Balkón: 4m2
Výťah: áno
Počet izieb: 2
Počet poschodí: 11
Poschodie 3
Pivnica: áno
Počet garáží: 1
Parkovacích miest: 1
Všetky IS: áno


Pôdorys

Video