jedinečný dizajn- priestrannosť- klimatizácia- pivnica- slnečný- bussiness lokalita

Top ponuka Prenájom
Bratislava, Plynárenská
830 € / mesiac

3-izb. byt, Ružinov- Plynárenská ul – Ponúkame exkluzívne na prenájom novostavbu vo vyhľadávanej lokalite neďaleko centra mesta s viacerými bussines centrami (Apollo, BBC 1-5, CBC, BCB, Forum a iné ) naokolo - ideálnu pre zahraničného managera, príp. niekoho, ktorý ocení pešiu dostupnosť do práce a blízku vybavenosť. Aktuálne už bude k dispozícií aj vnútroblokový dvor, do ktorého je celý byt orientovaný, kde sa nachádza detské ihrisko, parčík a obchodné priestory, v ktorých bude všetko potrebné pre komfortné mestské bývanie a pritom s dostupnosťou napr hrádze na bicyklovanie, vybavenosti v Eurovea, do centra 10min autom.

Byt sa nachádza na 3/21 poschodí nadštandardnej novostavby. Doposiaľ málo susedov zabezpečuje skutočne nerušené a pokojné bývanie. Dispozične sa na 74 m2 plochy nachádzajú dve nepriechodné spálne, kúpeľňa s vaňou, samostatné wc a denný priestor kuchyne s obývačkou.

Byt je nárožný, orientovaný J-V, disponuje krásnymi vysokými stropmi, pôsobí skutočne vzdušne. Takisto okná takmer na celú výšku priestoru zabezpečujú výnimočnú svetlosť a príjemný výhľad.

Byt sa prenajíma komplet štýlovo zariadený, s mnohými jedinečnými na mieru robenými kúskami, najmä obývačka s kuchyňou s varným ostrovom a barovým sedením sú tým, čo upúta každého návštevníka. Pre vaše pohodlie sú k dispozícií všetky zabudované spotrebiče v kuchyni, klimatizácia, vertikálne žalúzie na oknách, samozrejme výťah a pivnica. K dispozícií optický internet a TV.

Je voľný ihneď, možnosť prenájmu parkovacieho miesta v podzemnej garáži, dostupnej výťahom až do bytu za 60 eur/mesiac.

Provízia pre sprostredkovateľa 1 mesačný nájom.

Cena: 830,-/mesiac + 170,- /mesiac energie + v prípade záujmu  60,-/mesiac parkovacie státie


Údaje o nehnuteľnosti

Typ: Prenájom
Rozloha: 74m2
Výťah: áno
Počet izieb: 3
Počet poschodí: 21
Poschodie 3
Pivnica: áno
Počet garáží: 1
Parkovacích miest: 1


Pôdorys