Ak si chcete urobiť byt podľa svojich predstáv, máme pre Vás tú správnu ponuku.

Top ponuka Predaj
Bratislava, Cyprichova
180 000 €

Ak si chcete urobiť byt podľa svojich predstáv, máme pre Vás tú správnu ponuku.

TOP REALITY BRATISLAVA exkluzívne ponúka na predaj 3-izb. byt s celkovou výmerou optimálnych 70 m2 vo veľmi žiadanej lokalite Krasňany- vďaka svojej polohe, dobrému napojeniu do centra a blízkosti prírody. Je to komorná štvrť so slušnými susedmi bez asociálov a nízkopodlažnou zástavbou. Obrovským benefitom je kompletná vybavenosť na peši (potravinové reťazce, aj malí podnikatelia a lokálni pestovatelia, reštaurácie, kaviarne, čajovne, ihriská, školy, centrá voľného času a najmä Malé Karpaty na celodenné výlety a električkou do centra bez zápchy!

Byt sa nachádza na 3/7 poschodí tehlového, komplet zrekonštruovaného domu s výťahom. Dom s kočikárňou a vlastnou kotolňou. Na poschodí iba 3 byty, samí slušní susedia.

Byt je v pôvodnom stave okrem plastových okien. Je teda vhodný pre klienta, ktorý si rád urobí bývanie podľa svojich predstáv. Inak poskytuje ako základ veľmi tvárny pôdorys s dobrými danosťami, bez nutnosti veľkej rekonštrukcie. Na vnútornej ploche 67 m2 sa rozkladajú tri izby, samostatná kuchyňa, samostatné wc a kúpeľňa s vaňou. Balkón z obývačky len podčiarkuje logickosť dispozície. Jeho svetlosť a slnečnosť je zabezpečená veľkým množstvom okien a aj samotnou orientáciou do dvoch svetových strán. K bytu prináleží pivnica v suteréne domu.

Obrovským benefitom je parkovanie na súkromnom pozemku pred domom.

Mesačné náklady 170Eur,-/ mes.

Byt je bez tiarch, možnosť HU, voľný ihneď.

Ponuková cena bytu: 180.000,- plus provízia RK


Údaje o nehnuteľnosti

Typ: Predaj
Rozloha: 70m2
Balkón: 2m2
Výťah: áno
Počet izieb: 3
Počet poschodí: 7
Poschodie 3
Pivnica: áno
Parkovacích miest: 1


Pôdorys