Projekt v príprave: nadizajnujte si svoj byt ešte dnes.

Top ponuka Predaj
Pezinok, Cajla
Cena v RK

Pezinok- Cajla-Pri kúpalisku Na rozhraní pôvodnej zastavanej časti mesta a nového sídliska Sever pripravujeme pre Vás v roku 2020 unikátny rezidenčný projekt, ktorý sa pýši najmä svojou snahou o vytvorenie pocitu bývania v dome a pritom vlastniť byt. Ide o nízkopodlažnú stavbu, iba s 13timi bytmi, so spoločným dvorom a vnútroblokom či už na parkovanie, alebo parkovú úpravu. Každý byt má záhradku, terasu, alebo veľký balkón, väčšina z nich je dokonca mezonetová s podkrovím. Naozaj nič nebráni užívaniu si komornej rodinnej atmosféry za cenu bytu mať pocit bývania v rodinnom dome.

Aktuálne je projekt v štádiu prípravy a vy máte jedinečnú možnosť vstúpiť do jeho projektovania a svoj byt si nechať nadizajnovať podľa vlastných predstáv. Naprojektovaných je 13 bytov od 2izbových po 4 izbové.....ale možnosť prepojenia dvoch bytov, alebo preprojektovania samotnej dispozície je ešte stále možné.

V prípade ak chcete byť prví, koho v predpredaji oslovíme, neváhajte nám poslať email s dopytom po aktuálnych informáciach. Znovu pripomínam, že bytov bude max 13, čiže rozchytajú sa určite rýchlo.


Údaje o nehnuteľnosti

Typ: Predaj
Rozloha: 1000m2
Pozemok: 2000m2
Balkón: 40m2
Terasa: 100m2
Počet poschodí: 2
Parkovacích miest: 13
Všetky IS: áno