Blízko Eurovea, cyklohrádza, centrum mesta, parky a zeleň

Top ponuka Prenájom
Bratislava, Plynárenská
800 € / mesiac


3-izb. byt, Ružinov- Plynárenská ul – Ponúkame exkluzívne na prenájom novostavbuCity Park Ružinov vo vyhľadávanej lokalite v novom centre Bratislavy s viacerými bussinescentrami (Apollo, BBC 1-5, CBC, BCB, Forum a iné ) naokolo - ideálnu pre zahraničného managera, príp. niekoho, kto ocení pešiu dostupnosť do práce, blízku vybavenosť, shopping Eurovea a výborné voľnočasové možnosti. Aktuálne už je k dispozícií aj vnútroblokový dvor, kde sa nachádza detské ihrisko, vonkajšie fitness, lezecká stena, „venčisko“ pre psíkov, parčík a obchodné priestory, v ktorých bude všetko potrebné pre komfortné mestské bývanie a pritom s dostupnosťou napr hrádze na bicyklovanie, či všetkých ružinovských ihrísk.
Byt sa nachádza na 6/21 poschodí nadštandardnej novostavby. Kvalitná stavba a dobrí susedia zabezpečujú nerušené a pokojné bývanie. Dispozične sa na 78 m2 plochy nachádzajú tri nepriechodné izby, vstupovací šatník, samost kúpeľňa s vaňou a wc, šatník a pekná terasa veľkosti cca 10 m2 prístupná z obývačky s výhľadom do diaľky až na televíznu vežu.
Byt sa prenajíma komplet nadštandardne zariadený so všetkými zabudovanými spotrebičmi v kuchyni, alebo aj bez zariadenia. Zariadenie bolo robené na mieru, interiér navrhovaný architektom, viacero nadštandardných, účelných aj efektných vychytávok. K dispozícií optický internet, TV s celosvetovými kanálmi, klimatizácia.
Je voľný ihneď, možnosť prenájmu parkovacieho miesta v podzemnej garáži, dostupnej výťahom až do bytu za 60 eur/mesiac.

Cena: 800,-/mesiac + 200,- /mesiac energie


Údaje o nehnuteľnosti

Typ: Prenájom
Rozloha: 78m2
Terasa: 10m2
Výťah: áno
Počet izieb: 3
Počet poschodí: 21
Poschodie 6


Video