Ponuka roka 2021! Byt ktorý si zamilujete.

Top ponuka Prenájom
Bratislava, Trnavská
450 € / mesiac

TOP REALITY BRATISLAVA exkluzívne ponúka na prenájom tento jedinečný dizajnový kúsok, do posledného detailu navrhovaný architektom.

1,5 izbový byt, resp, byt s plnohodnotným spacím kútom, prekvapivo tichý, nakoľko je orientovaný do dvora, s priestrannou teraskou, parkovacím miestom v uzavretom dvore a popritom aj peši k životu mesta.

Trnavská cesta, pozitíva lokality: peši prechádzka a šport na kuchajde, peši nákup v Kauflande, peši štrkovecké jazero, peši obed vo vychýrenej pizzerii, peši čerstvá zelenina vo Freshmarkete. Neni čo váhať. Najmä, keď je byt otočený do dvora a ruch mesta sa Vás absolútne nedotýka.

Byt, ktorý ponúkame na prenájom sa nachádza na druhom podlaží s výťahom v novostavbe Trnavská cesta 50. Byt ponúka všetko, čo klient môže potrebovať. Výťah, lodžiu, pivnicu, veľa úložného miesta a prenajíma sa komplet zariadený tak, ako na foto. Jeho celková výmera je 40 m2 + lodžia. Vďaka jedinečnému dizajnovému riešeniu je dostatočne priestranný, svetlý s úžasnou atmosférou a využitý je každý cm2 aj pre náročného klienta.

Parkovanie vyhradené v uzavretom dvore.

Cena nájmu 450,- Eur + energie 100,- Eur / mesiac + 50 parkovacie miesto


Údaje o nehnuteľnosti

Typ: Prenájom
Rozloha: 40m2
Terasa: 6m2
Výťah: áno
Počet izieb: 1
Počet poschodí: 6
Poschodie 2
Pivnica: áno
Parkovacích miest: 1


Pôdorys