3 veže - Komfort a vybavenosť, aké iný bytový projekt neposkytuje.

Top ponuka Prenájom
Bratislava, Bajkalská
500 € / mesiac

TOP REALITY BRATISLAVA ponúka na prenájom jeden z najlepších a cenovo najdostupnejších bytov v 3vežiach

- V prvom rade má Byt výbornú polohu. Peši si nakúpite, dáte si najlepšiu kávičku v Bratislave, vybavíte si poštu, notára aj banku, ranný bez môžete absolvovať okolo jazera a deti sa Vám pohrajú na jednom z najlepších ihrísk v novom meste. A keď sa Vám práve ani nebude chcieť päty z domu vystrčiť, máte pulz mesta priamo pod oknami a jeho život môžete aspoň z výšky pozorovať.

- V druhom rade: Dom, v ktorom sa byt nachádza je 11ročná novostavba s 3podlažných parkovacím domom, recepciou a službou SBS. Všetko pre maximálny komfort a bezpečnosť jeho obyvateľov. Dokonca samotný objekt Vám poskytuje možnosť neobmedzene využiť privátne fitness a pre rodinné oslavy spoločenskú miestnosť. Tomu sa už naozaj povie “all inclusive”

- V neposlednom rade: Byt samotný má veľmi dobrú dispozíciu: na 88 m2 sa rozkladajú dve nepriechodné spálne, vzdušná a svetlá obývačka spojená s kuchyňou a východom na komfortnú terasu s parádnym výhľadom. Ani chodba nieje stiesnená, v kúpeľni je dokonca priestor pre dve umývadlá. Skutočne byt je komfortný po každej stránke, kompaktný, ale priestranný. Orientovaný je na JZ, nič mu netieni a máte tak napriek celozasklennej fasáde pocit súkromia. 6-te podlažie z 24 je príjemné aj pre tých, ktorí trpia závratmi.

- Byt má centrálne kúrenie radiátormi plus chladenie klimatizáciou.

- Byt sa prenajíma zariadený vstavaným nábytkom viď foto- skrine v izbách a na chodbe, kuchyňa so všetkými zabudovanými spotrebičmi, chladnička na víno, jedálenské sedenie a svietidlá. V prípade záujmu, možnosť dozariadiť po dohode.

Provízia pre RK ½ mesačného nájmu

Cena: 500,- Eur/mesiac + energie 250,- Eur + 50,- Eur parkovacie miesto


Údaje o nehnuteľnosti

Typ: Prenájom
Rozloha: 88m2
Balkón: 8m2
Terasa: 8m2
Výťah: áno
Počet izieb: 3
Počet poschodí: 24
Poschodie 6
Počet garáží: 1
Parkovacích miest: 1


Pôdorys

Video