Výnimočná ponuka pre Investora

Top ponuka Predaj
Bratislava III,
5 500 000 €

Investičná príležitosť: Luxusný **** Hotel Bratislava Kramáre

Ponúkame na predaj krásnu, luxusnú niekoľkoročnú novostavbu HOTELA ****, ktorý patrí medzi najluxusnejšie biznis hotely v Bratislave. Otvorený bol v roku 2007. Hotel má prvky francúzskej architektúry. Súčasťou je reštaurácia a mimoriadne útulná francúzska kaviarnička s veľkou terasou.
Lokalita, v ktorej sa hotel nachádza patrí do širšieho centra Bratislavy, s výbornou dopravnou dostupnosťou na hlavnú železničnú stanicu, aj na diaľnicu. Je akcentovaný, priamo nad hlavným dopravným ťahom touto časťou Bratislavy. Nieje možné si ho nevšimnúť a nenávštíviť ho.

Všetky izby a apartmány majú vaňu, sú klimatizované, ponúkajú spoločné alebo oddelené postele, klimatizáciu, LCD televízor, DVD prehrávač, minibar, bezdrôtové pripojenie na internet a sú nefajčiarske, špeciálne zriadené aj izby pre telesne postihnutých. Hotel je vyhľadávaný biznis klientelou, ale aj náročnými zákazníkmi, ktorí ocenia zmysel pre detail.

Vybavenie a zariadenie hotela: reštaurácia, lobby bar, parkovisko, 24-hodinová recepcia, letná terasa,, výťah, trezor, zvukotesné izby, úschovňa kufrov, zariadenia pre schôdzky, plne vybavené kongresové sály na semináre s rozlohou do 100 m2, miestnosť na čítanie a písanie, spoločná TV miestnosť, počítačová miestnosť.
Hotel sa predáva s kompletným zariadením a vybavením.
Parkovanie je možné v podzemnej garáži aj na vyhradenom parkovisku pred hotelom (spolu 21 park miest). Možnosť rozšírenia objektu formou nadstavby o 2 ďalšie podlažia izieb, alebo možnosť nadstavania napr. špeciálneho wellness podlažia, alebo sa ponúka aj investičný zámer formou prekvalifikovania a prebudovania objektu na byty.

Hotel je dlhodobo vybookovaný, v zelených číslach, stačí pokračovať v prevádzkovaní. Vyžaduje si však prítomnosť majiteľa a celú jeho dušu.


Údaje o nehnuteľnosti

Typ: Predaj
Rozloha: 1400m2
Výťah: áno
Počet poschodí: 5
Parkovacích miest: 21
Všetky IS: áno