Novostavba, blízko Eurovea, cyklohrádza, centrum mesta, parky a zeleň

Top ponuka Prenájom
Bratislava, Plynárenská
790 € / mesiac

3-izb. byt, Ružinov- Plynárenská ul – Ponúkame exkluzívne na prenájom novostavbu vo vyhľadávanej lokalite neďaleko centra mesta s viacerými bussines centrami (Apollo, BBC 1-5, CBC, BCB, Forum a iné ) naokolo - ideálnu pre zahraničného managera, príp. niekoho, ktorý ocení pešiu dostupnosť do práce a blízku vybavenosť. Aktuálne už bude k dispozícií aj vnútroblokový dvor, kde sa nachádza detské ihrisko, „venčisko“ pre psíkov, parčík a obchodné priestory, v ktorých bude všetko potrebné pre komfortné mestské bývanie a pritom s dostupnosťou napr hrádze na bicyklovanie, či všetkých ružinovských ihrísk.

Byt sa nachádza na 16/21 poschodí nadštandardnej novostavby. Doposiaľ málo susedov zabezpečuje nerušené a pokojné bývanie. Dispozične sa na 78 m2 plochy nachádzajú tri nepriechodné izby, vstupovací šatník, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom spojená s wc, šatník a pekná terasa veľkosti cca 10 m2 prístupná z obývačky s výhľadom do diaľky až na televíznu vežu.

Byt sa prenajíma komplet nadštandardne zariadený so všetkými zabudovanými spotrebičmi v kuchyni, alebo aj bez zariadenia. Zariadenie bolo robené na mieru, interiér navrhovaný architektom, viacero nadštandardných, účelných aj efektných vychytávok. K dispozícií optický internet, TV s celosvetovými kanálmi, klimatizácia.

Je voľný ihneď, možnosť prenájmu parkovacieho miesta v podzemnej garáži, dostupnej výťahom až do bytu.

Provízia pre sprostredkovateľa 1/2 mesačného nájmu.


Cena: 790,-/mesiac + 200,- /mesiac energie + 60,-/mesiac parkovacie státie


Údaje o nehnuteľnosti

Typ: Prenájom
Rozloha: 78m2
Terasa: 10m2
Výťah: áno
Počet izieb: 3
Počet poschodí: 21
Poschodie 16


Pôdorys

Video