Nízkoenergetické domy na kĺúč - Kúpeľné mestečko Bad Deutsch Altenburg len 15 min od BA

Top ponuka Predaj
Bad Deutsch Alteburg, Feldgasse
349 500 €

Projekt rodinných domov, ktorý realizujeme, sa nachádza priamo v strede obce. Nepôjde teda o žiadny „satelit“ kdesi ďaleko v poli, ako je to bežné na Slovensku. Do obchodu, na poštu, do školy či škôlky zájdete bez problémov aj peši.
11 rodinných domov vo vysokom štandarde má výmeru v rozmedzí od 137 do 147 m² a ku každému prislúcha 20 m² terasy. Pozemky majú výmeru približne 350 m², čo je podľa prieskumov pre švorčlenné rodiny tak akurát. Ani primálo, ani priveľa – vzhľadom na trávenie voľného času, „výbeh“ pre deti, záhradkárčenie, údržbu, kosenie atď.
Celý projekt bude dotiahnutý do štádia vyššieho štandardu. To znamená, že domy sa predávajú kompletné dokončené - vrátane sanity a podláh - od ceny 319 600 €. Klient si musí dom už len zariadiť podľa svojho štýlu.
Z jedenástich domov je 8 riešených ako dvojdom a jeden bude trojdom Všetky budú 5-izbové, dvojpodlažné, nepodpivničené, so súkromným vonkajším parkovacím státím pre dve autá priamo pred domom. Na prízemí sa nachádza vstupná hala, kúpeľňa s toaletou a sprchou, hosťovská izba, kuchyňa a obývacia izba. Na poschodí sa nachádzajú 3 spálne + veľký šatník a ďalšia kúpeľňa s toaletou, vaňou a sprchou.
Stavba je projektovaná ako železobetónová konštrukcia a na vnútorne priečky je použitá kvalitná pálená tehla. Žiadne lacné sadrokartónové alebo drevené vyhotovenie. Svetlosť interiéru zabezpečujú veľké okná s trojsklom. Smerom do záhrad dokonca veľkoformátové. Každý dom bude vybavený vlastným tepelným čerpadlom najvyššej kvality a vykurovanie tak bude zabezpečené prostredníctvom podlahového kúrenia v celom dome.
Občianska vybavenosť v blízkosti projektu je naozaj bohatá. Približne 5 minút chôdze od projektu sa nachádzajú škôlka, základná škola, banka, potraviny Billa, lekáreň, reštaurácie, kvetinárstvo, kaderníctvo, miestny úrad, ihriská, areál Kurzentrum Ludwigstorff, rozľahlý zelený park podobný sadu Janka Kráľa, futbalové ihriská, Dunaj s posedením priamo pri rieke, a v neposlednom rade múzeum celosvetového významu.
Projekt dvojdomov realizuje rakúska stavebná firma s dlhoročnou tradíciou a množstvom pozitívnych referencií. Spoločnosť TG Immobilien GmbH so sídlom v Hainburg an der Donau sa špecializuje na výstavbu prevažne nízkoenergetických rodinných domov s dôrazom na najvyššiu kvalitu prevedenia a materiálov.


Údaje o nehnuteľnosti

Typ: Predaj
Rozloha: 137m2
Pozemok: 354m2
Počet izieb: 5
Počet poschodí: 2
Parkovacích miest: 2
Všetky IS: áno


Pôdorys

Video