Panoramatický výhľad z veľkej terasy, mesto ako na dlani, garáž

Prenájom
Bratislava, Plynárenská
1 300 € / mesiac

3-izb. byt, Ružinov- Plynárenská ul – Ponúkame exkluzívne na prenájom byt na 20/21 poschodí v exkluzívnej novostavbe City Park Ružinov vo vyhľadávanej lokalite pre blízkosť starého mesta a v tesnej blízkosti bussines centier (Apollo, BBC 1-5, CBC, BCB, Forum a iné ) - ideálnu pre zahraničného manažéra, príp. niekoho, ktorý ocení pešiu dostupnosť do práce a blízku vybavenosť. Eurovea, cyklohrádza, kúpalisko, všetko do 5min.

Aktuálne už je k dispozícií aj vnútroblokový dvor, kde sa nachádza detské ihrisko, vonkajšie fitness, lezecká stena, „venčisko“ pre psíkov, parčík a obchodné priestory, kaviarničky, potraviny, atd v ktorých bude všetko potrebné pre komfortné mestské bývanie a pritom s dostupnosťou napr hrádze na bicyklovanie, či všetkých ružinovských ihrísk.

Byt svojou polohou na takmer najvyššom poschodí a iba s jedným susedom zabezpečuje viac ako nerušené a pokojné bývanie. Zabezpečuje pocit luxusu, súkromie a prehľad.

Dispozične sa na 92 m2 plochy nachádzajú tri nepriechodné izby, samost kúpeľňa s vaňou, wc a cca 30 m2 veľká terasa, čiastočne prekrytá slnečnou markízou, zariadená záhradným nábytkom, tujami, prístupná z obývačky s panoramatickým výhľadom do diaľky na celý zimný prístav, hrad, Dunaj a v noci krásne osvetlené mosty.

Byt sa prenajíma komplet zariadený so všetkými zabudovanými spotrebičmi v kuchyni. Zariadenie bolo robené na mieru, interiér navrhovaný architektom v industriálnom štýle, viacero nadštandardných, účelných aj efektných vychytávok, rôzne druhy podsvietení, či náladových osvetlení a najmä obrovské množstvo úložných priestorov. K dispozícií optický internet, TV s celosvetovými kanálmi.

Kvalitná stavba a dobrí susedia zabezpečujú nerušené a pokojné bývanie.

V cene parkovacie miesto v suteréne objektu, v prípade záujmu aj pivnica na bicykle, kočík a pod.

Cena: 1300,-/mesiac + 200,- /mesiac energie


Údaje o nehnuteľnosti

Typ: Prenájom
Rozloha: 92m2
Terasa: 30m2
Výťah: áno
Počet izieb: 3
Počet poschodí: 21
Poschodie 20
Pivnica: áno
Počet garáží: 1
Parkovacích miest: 1