Našim zadosťučinením je Vaša spokojnosť a kladné referencie.

Nosným pilierom spoločnosti Top reality Bratislava sú odborníci v oblasti architektúra, stavebníctvo, ekonómia a advokáti.
Ponúkame Vám nielen sprostredkovanie predaja či prenájmu, ale aj kreatívne riešenia, nápady a poradenstvo v oblasti investícii do nehnuteľností. Našou prioritou nie sú vysoké percentá provízií z predaja nehnuteľností, ale spokojní klienti a ich kladné referencie na nás.
Chápeme, že Vaša nehnuteľnosť je Váš majetok, na ktorý máte často citovú väzbu, a preto je aj otázka predaja citová záležitosť. Vaša spokojnosť s nami a našimi službami má na našom hodnotovom rebríčku najvyššiu prioritu.
Vyžadujete profesionálneho realitného makléra, ktorý bude Vašu nehnuteľnosť aktívne ponúkať a bude Vás pravidelne informovať o záujme trhu? Ponúkame Vám výhradné zastúpenie so 100 % zárukou ochoty a profesionality.


Miroslav Kostka - zakladateľ spoločnosti

Moje portfólio tvoria prevažne korporátne nehnuteľnosti na tuzemskom, aj zahraničnom trhu.

Mojou hlavnou prioritou vždy bol, je a bude profesionálny, ale zároveň ľudský a priateľský prístup ku Vám ako klientovi a najväčšou satisfakciou  je pre mňa moment, keď sa zo vzťahov obchodných stávajú vzťahy osobné, priateľské, ktoré trvajú dlhé roky.

Po skúsenostiach zo zahraničia, s úrovňou podnikania v oblasti obchodovania s nehnuteľnosťami najmä v susednom Rakúsku som sa rozhodol priniesť na Slovensko úplne iný prístup k podnikaniu. Mojou ambíciou je zmeniť povedomie ľudí celkovo tak, aby nahliadanie verejnosti na prácu realitného makléra nemalo viac dôvod byť s opovrhnutím, ale naopak s uznaním a rešpektom.

Na záver by som len dodal, tak ako sa zvykne hovoriť, že láska ide cez žalúdok, tak aj každé povolanie by malo vychádzať zo srdca človeka. Iba vtedy nás výsledky našej práce napĺňajú.+43 664 544 1690
info@toprealitybratislava.sk


Ing. arch. Miroslava Švecová - konateľ

Ponúkam Vám svoje dlhoročné skúsenosti v realitnej branži a pohľad architekta na nehnuteľnosti.

V roku 2018 som  prijala pozvanie zakladateľa vstúpiť do spoločnosti Top reality Bratislava ako konateľ a obohatiť ju o 15 rokov mojich skúseností z realitnej, architektonickej a stavebnej branže. Od roku 2004, po ukončení štúdia na Fakulte architektúry STU v Bratislave pracujem paralelne v realitách ako realitný maklér a majiteľ realitnej kancelárie, a zároveň s láskou k vyštudovanému odboru ako interiérový architekt a malý developer. Svoje vedomosti zo štúdia, ale aj z praxe tak neustále  zúročujem a využívam aj v realitnom odbore a ponúkam klientom  fundované a profesionálne informácie pri prezentácií nehnuteľnosti.

+421 948 520 516
miroslava@toprealitybratislava.sk


Eva Špaňová - Hypotekárny špecialista

15 ročné skúsenosti v oblasti financovania bývania

Získanie najvýhodnejšej hypotéky je proces, ktorý vyžaduje skúseného hypotekárneho špecialistu. Zabezpečí Vám výber najlepšej banky, nie len z pohľadu úrokovej sadzby, ale pozná aj špecifiká jednotlivých bánk. Okrem toho Vám ušetrí množstvo času a za jeho služby neplatíte žiadne poplatky.

 Už 15 rokov sa špecializujem na sprostredkovanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk na Slovensku. Garantujem Vám nezávislosť a proklientský prístup. Z mojej skúsenosti je sprostredkovanie hypotéky dlhodobý vzťah. Kým klienti, ktorí si riešia hypotéku sami, sú odkázaný na výber a rady pracovníka v banke. Keď sa klient rozhodne pre spoluprácu so mnou, zostávame v kontakte aj po vyčerpaní hypotéky. Rada poradím, kedykoľvek sa ozve, najčastejšie ohľadom zníženia úrokovej sadzby. +421 903 186 631
espanova@bsg.sk


Miro Pochyba - Profesionálny Fotograf

Najdôležitejší prvok ovplyvňujúci kvalitu výslednej fotografie je fotograf

Na profesionálnej úrovni pracujem ako fotograf od roku 2009. Primárne sa venujem fotografovaniu realít, architektúry, interiéru a exteriéru. K tomu ponúkam tvorbu virtuálnych prehliadok. Pracujem ako fotograf pre časopisy ako Môj Dom, ASB, Pekné Bývanie atď. Ako druhý obor sa dlhodobo venujem fotodokumentácií športu, hlavne golfu. V portfóliu mám aj školskú fotografiu (portrétne a skupinové fotografie)."


+421 905 942153
miro.pochyba@gmail.com